Visos kategorijos

Tu esi čia: Pagrindinis puslapis>Kontaktai>Būkite mūsų agentas

Tapti „Future Compoistes Co., Ltd.“ agentu?

Nuolat ieškome naujų agentų. Tai suteikia puikią verslo galimybę žmonėms, norintiems plėsti savo verslą anglies pluošto kompozitų, PMI putplasčio ar individualaus dizaino dalių srityje, kurie nori rasti patikimą šaltinį. Savo agentams siūlome labai patrauklią pelno pasidalijimo programą ir puikias rinkodaros priemones. Mes sveikiname agentus visame pasaulyje. 

       Mes teikiame savo agentams geriausią kainą ir siūlome tenologijos palaikymą. Be to, mūsų agentai patys nustato mūsų paslaugų kainas, priklausomai nuo regionų, kuriuose veikia, vietinių kainų, jei sutiksime jų vietinius klientus, juos supažindinsime. 

       Norėdami tapti mūsų agentu, turite pateikti informaciją apie savo įmonę ir atlikti rinkos tyrimus. Kuris naudojamas patvirtinti mūsų ilgalaikės partnerystės rimtumą. Be to, metų pabaigoje pasiūlysime specialią pagalbą, pavyzdžiui, greitesnį pristatymo laiką, greitą pavyzdinių užsakymų paruošimą ir nuolaidų skatinimo priemones.  

 

Visada džiaugsimės galėdami jus pasveikinti pas mus.

būti DIDO agentu

Karščiausios kategorijos

palik žinutę
Internetinis pokalbis

Sveiki, palikite čia savo vardą ir el. Pašto adresą prieš pokalbį internete, kad nepraleistume jūsų pranešimo ir sklandžiai susisiektume su jumis.