Visos kategorijos

Tu esi čia: Pagrindinis puslapis>Kontaktai>Prisijunk

Prisijunk

Darbas su ateitimi!

        Dėkojame, kad užsukote sužinoti apie svetingumo darbus įmonėje Future Composites Co., Ltd.

 prisijunk prie mūsų

       Ateityje dirbame kartu, kad pakeistume. Kviečiame atrasti mūsų pasaulį, planuoti savo ateities karjeros kelionę, susipažinti su mūsų puikiais partneriais ir pretenduoti į darbą. Apsvarstykite ateitį kaip savo karjeros tikslą ir pradėkite savo kelionę į stačią mokymosi kreivę, nes mes rimtai vertiname jūsų asmeninį augimą ir karjerą.

        Palaikoma komandos, kuri įkvepia dirbti geriausiai, susidursite su iššūkiais, kad įveiktumėte save. Turime jėgų ir išteklių būti judriais ir gyvybiškai svarbiais savo klientų partneriais dabar ir ateityje.

 

         „Future“ suteikia vienodas įsidarbinimo galimybes visiems darbuotojams ir kandidatams, nepaisant amžiaus, rasės, odos spalvos, tautinės kilmės, seksualinės orientacijos, lyties, lytinės tapatybės, negalios, religijos ar kitų įstatymų saugomų veiksnių. Įdarbinimas, paaukštinimas, atlyginimas ir kiti su užimtumu susiję sprendimai yra pagrįsti tik su darbu susijusiais veiksniais.

 

Prisijunkite prie mūsų ir tęskite savo karjerą kai kuriose dinamiškiausiose pasaulio rinkose! Savo gyvenimo aprašymą siųskite mums el.  pardavimai08@cnfuturecomposites.com


Karščiausios kategorijos

palik žinutę
Internetinis pokalbis

Sveiki, palikite čia savo vardą ir el. Pašto adresą prieš pokalbį internete, kad nepraleistume jūsų pranešimo ir sklandžiai susisiektume su jumis.