Visos kategorijos

Tu esi čia: Pagrindinis puslapis>Naujienos

Media

Apie anglies pluošto monofilamento vyniojimo procesą

Vaizdas:190 Autorius: Paskelbimo laikas: 2022-04-22 Kilmės šalis:

          Apvijos proceso pranašumas prieš kitus vamzdžių jungiamųjų detalių apdirbimo procesus slypi pluošto tęstinumo išlaikymo prielaidoje.

Pasirūpinkite pakankamu išankstiniu įkrovimu, kad derva geriau įsiskverbtų į ją (išvengtumėte defektų, atsirandančių dėl oro burbuliukų, kurie gali susidaryti tarp sluoksnių).

       Nuodugniai ištyrus kompozicinių medžiagų išdėstymą, kruopščiai suprojektavus apvijų programą, tiksliai kontroliuojant apvijos kampą, parenkant tinkamus anglies pluoštus ir tiksliai kontroliuojant daugybę proceso elementų, tokių kaip išsamus tolesnis produkto bandymas, pagamintos vamzdžių jungiamosios detalės. apvijos būdu, ypač specialios formos vamzdžių jungiamosios detalės, vis dažniau pasitaiko tendencijų keisti metalinius vamzdžius.

1

        Vamzdžiai su dideliu anglies pluošto kiekiu pasižymi mažesniu svoriu ir didesniu bendru našumu. Sujungus su kitais procesais / įranga, mūsų būsimas apvijų procesas netgi gali pagaminti alkūnes, I formos sijas ir kt., kurios turi plačias perspektyvas pramonės srityje.

1. Drėgna apvija

         Taikant šį metodą, pirmiausia reikia kruopščiai įsiskverbti į anglies pluošto kuodelį į dervą, o po to nuolat jį apvynioti ant anglies pluošto vamzdžio plieninės šerdies formos, kontroliuojant įtempimą. Šis metodas yra pagrindinis anglies pluošto vamzdžių gamybos būdas. Pagrindiniai privalumai: procesas yra ekonomiškas, todėl galima efektyviai sumažinti gamybos sąnaudas; vidinis gaminio sandarinimo efektas yra geras, o vidinis oras yra išspaustas, labai sumažina produkto poringumą; anglies pluošto pluošto išdėstymas yra subalansuotas ir plokščias; Tepant dervą, anglies pluošto susidėvėjimas gali būti sumažintas gamybos proceso metu, o gamybos greitis yra greitas. Trūkumai yra šie: yra tam tikrų dervos žaliavų atliekų; sunku kontroliuoti gaminio kokybę ir tikslumą; matricos plaunamumas yra mažas.

2. Sausa apvija

        Pagrindinė žaliava gaminant anglies pluošto vamzdžius sausai vyniojant yra anglies pluošto prepreginiai verpalai, o žaliavos kaitinamos vyniojimo mašinoje. Suminkštėjusios ir lipnios, suvyniojamos ant įtvaro. Preprego gamyba leidžia tiksliai kontroliuoti formulę,

Todėl gaminamos produkcijos kokybę ir stabilumą lengviau kontroliuoti. Šis gamybos būdas yra efektyvesnis. Gamybos aplinka yra švari ir higieniška, produkto kokybė yra santykinai aukštesnė, tačiau kaina yra geresnė, o šlytis tarp pluošto sluoksnių yra maža.

Kaip klojami verpalai?

        Visi anglies pluošto vamzdžiai yra tiksliai suvynioti vienu siūlu automatine vyniojimo mašina, naudojant kompiuterio iš anksto nustatytą programą.Kiekvienas vamzdžio tipas atitinka atskirą siūlų klojimo programą, kuri tiksliai suvynioja anglies pluoštą skirtingais kampais. , siūlų įtempimas ir kiti atitinkami parametrai sąveikauja, kad būtų pasiekta reikiama gaminio lenkimo kreivė.Tik tikslus siūlų kampinis vyniojimo sprendimas su išankstine apkrova, kurį suteikia vyniojimo procesas, gali puikiai išspręsti vamzdį. Didžiausia sukimo momento problema.


Karščiausios kategorijos

palik žinutę
Internetinis pokalbis

Sveiki, palikite čia savo vardą ir el. Pašto adresą prieš pokalbį internete, kad nepraleistume jūsų pranešimo ir sklandžiai susisiektume su jumis.