Visos kategorijos

Tu esi čia: Pagrindinis puslapis>Naujienos

Media

Anglies pluošto teniso rakečių privalumai lyginant su aliuminio lydinio teniso raketėmis

Vaizdas:23 Autorius: Linda Paskelbimo laikas: 2024-04-25 Kilmės šalis:

       Anglies pluošto teniso raketė yra aukštųjų technologijų teniso raketė, pagaminta iš anglies pluošto medžiagos. Jis pasižymi lengvumo, didelio stiprumo ir didelio atsparumo smūgiams savybėmis. Tai pirmasis pasirinkimas profesionaliems žaidėjams ir pažengusiems entuziastams. Palyginti su tradicine aliuminio lydinio rakete, ji turi šias savybes: Aiškus pranašumas:

1.Mažas svoris

       Anglies pluošto kompozitinių medžiagų tankis yra mažesnis nei aliuminio lydinio medžiagų, tik apie 1.7 g/cm3, todėl teniso rakečių svoris gali būti sumažintas. Sportuojant sumažėja teniso raketės svoris, sumažėja rankų apkrova per ilgalaikes rungtynes. Pagerina lazdos greitį ir efektyvumą, o ilgalaikėms rungtynėms galima sukaupti daugiau fizinės energijos.

2. Didelė jėga

    Anglies pluošto kompozitinių medžiagų specifinis stiprumas ir atsparumas smūgiams kelis kartus viršija aliuminio lydinių medžiagų, o naudojamos jos gali atlaikyti didesnį greitį ir didesnę smūgio jėgą. Dažnai atletai susilaužo teniso raketes dėl per didelės rankos ir riešo jėgos. Anglies pluošto teniso raketės gali efektyviai sumažinti to tikimybę, o tokiems sportininkams pasiekti aukštesnių rezultatų.          

     3. Geros kantrybės 

         Anglies pluošto kompozicinės medžiagos turi gerą atsparumą rūgštims ir šarmams, atsparumą druskai, atsparumą oksidacijai ir atsparumą senėjimui. Sportininkai prakaituoja rankas ir dažnai naudojasi, todėl teniso raketes reikia dažnai keisti. Anglies pluošto teniso raketės gali pailginti tarnavimo laiką ir sumažinti poreikį prisitaikyti prie naujų sąlygų. Rakečių meistriškumo laikas.

      4. Geras atsparumas smūgiams

        Anglies pluošto teniso raketės gali atlaikyti didesnę smūgio ir sukimo jėgą, išlaikant gerą formą ir stabilumą, sumažindamos vibraciją, taip sumažindamos smūgį į riešą ir sumažindamos traumų riziką.

       5. Vatelinio pojūtis geras.

         Anglies pluošto raketė turi jautresnį grįžtamąjį ryšį, kuris gali padėti žaidėjams geriau suvokti raketės ir kamuolio sąveiką bei pagerinti kamuolio valdymą ir reakcijos greitį.

       6. Geras slopinimas

         Anglies pluošto teniso raketės pasižymi geresne kontrole ir stabilumu, ypač tinka agresyviems žaidėjams.


Karščiausios kategorijos

palik žinutę
Internetinis pokalbis

Sveiki, palikite čia savo vardą ir el. Pašto adresą prieš pokalbį internete, kad nepraleistume jūsų pranešimo ir sklandžiai susisiektume su jumis.