Visos kategorijos

Tu esi čia: Pagrindinis puslapis>Naujienos

Media

Anglies pluošto preprego kokybės rodikliai

Vaizdas:22 Autorius: Linda Paskelbimo laikas: 2024-04-29 Kilmės šalis:

1. Išvaizda:

Anglies pluošto prepreg pluoštai turi būti vienodi, lygiagrečiai ir sandariai išdėstyti. Derva turi būti visiškai prasiskverbta į anglies pluoštą ir neturėtų būti vietų, kuriose yra daug klijų ar klijų. Viduje neturi būti raukšlių, posūkių, susikirtimų, šiukšlių, siūlų galų, siūlų gumulėlių ir pan.

2. Fizinės savybės:

Anglies pluošto preprego fiziniai našumo rodikliai daugiausia apima masę ploto vienetui, pluošto masę ploto vienetui, klijų kiekį ir storį. Norint gauti vienodą ploto vieneto masę ir storį, reikia griežtai kontroliuoti anglies pluošto masę ploto vienetui ir klijų kiekį.

3. Liejimo apdirbamumas

Anglies pluošto preprego klampumas, gelio laikas, dervos molekulinė masė ir pasiskirstymas, dervos nutekėjimas, lakiųjų medžiagų kiekis, kietėjimo sąlygos ir kiti parametrai turės įtakos preprego formavimo procesui.

Pagal pirmiau minėtus pagrindinius reikalavimus, šie parametrai turi būti priimtino diapazono ribose ir neturi viršyti šio diapazono, kad nepakenktų galutinei kompozicinės medžiagos kokybei. 


Karščiausios kategorijos

palik žinutę
Internetinis pokalbis

Sveiki, palikite čia savo vardą ir el. Pašto adresą prieš pokalbį internete, kad nepraleistume jūsų pranešimo ir sklandžiai susisiektume su jumis.