Visos kategorijos

Tu esi čia: Pagrindinis puslapis>Apie mus>Kodėl rinktis mus

Kodėl rinktis mus

Ateities kompozitai turi visą subrendusio anglies pluošto audinio, anglies pluošto gaminių ir PMI gamybos įrenginių bei technologijų rinkinį, griežtai laikantis sistemos reikalavimų personalui, įrangai, žaliavoms, technologijoms, aplinkai, bandymams ir kitiems procesams, pilnai elementų kontrolei, produkto kokybė yra stabili ir patikima. „Future“ naudojo žaliavų šaltinius, įrangos atnaujinimus, procesų patobulinimus, valdymo sistemas ir taikomųjų programų skales, kad sumažintų veiklos sąnaudas ir riziką bei pagerintų produktų ekonomiškumą ir vertę klientams. Visi šie „Future“ pagaminti kompozitai buvo plačiai naudojami aukščiausios klasės įrangoje, pavyzdžiui, sraigtasparniuose, nepilotuojamuose orlaiviuose, aptakuose ir civilinėse srityse, tokiose kaip greitkelių traukiniai, automobilių gamyba, sporto įranga, medicinos įranga ir elektroninė įranga.

       Ateitis ne tik turi kompozitinių medžiagų tyrimų ir plėtros, gamybos ir tikrinimo galimybes, bet ir didelio tikslumo CNC apdirbimo pjovimo ir smulkaus šlifavimo galimybes. Remdamasi anglies pluošto gaminių ir anglies audinių bei PMI putplasčio medžiagų charakteristikų, vertinimo metodų ir taikymo metodų supratimu, „Future“ gali teikti išankstinio pardavimo, pardavimo ir po pardavimo paslaugas, remdamasi klientų poreikių supratimu, kad padėtų vartotojams. sutrumpinti kūrimo ciklą ir sumažinti taikymo riziką.


Karščiausios kategorijos

palik žinutę
Internetinis pokalbis

Sveiki, palikite čia savo vardą ir el. Pašto adresą prieš pokalbį internete, kad nepraleistume jūsų pranešimo ir sklandžiai susisiektume su jumis.